Látkové Okluzory

Otázky na vaše odpovědi

Okluzory nabízené na těchto stránkách jsou identické jako ty, které šiji na míru, stejná kvalita, provedení i střih. Jedná se o nejprodávanější kombinace vzorů a proto jsem je našila na sklad, nebo jde o poslední kusy motivů, které jsem z nabídky již musela vyřadit. Okluzory zde nabízím pouze tak jak jsou, jejich úprava není možná. Protože ušetříme za čas při upřesňování zakázky na míru, je cena hotových okluzorů o málo nižší.

U každého okluzoru uvádím jeho rozměry. Ověřte si prosím změřením výšky a šířky brýlí, že bude okluzor dobře sedět. Měří se sklo včetně obroučky, viz obrázek.

Okluzory třídím podle orientace vzoru - obrázku, tedy na pravé oko, na levé oko a univerzální oboustranné pokud zakrýváte očička na střídačku. Vše důležité bylo řečeno, nyní již můžete bez obav vybírat.

A takhle se látkové okluzory nosí: jednoduše se na brýle navléknou, nožičkou pod motivem a skrz poutko. Používáte-li brejličky s posuvnými záušníky které bývají kolmé, můžeme poutko na boku ušít rozepínací na patentku a nasazování výrazně usnadnit. Takový okluzor už ale dohodneme na míru přesně na vaše brýle.


A pokud byste raději "ten svůj na míru", navštivte mé stránky  LatkoveOkluzory.cz, kde najdete úplně vše :-)


Kolekce

Látkové okluzory na míru s obrovským výběrem motivů a barev.

Autentické ohlasy a recenze, které mi posíláte na email a které mě motivují v další práci :-)

uRegule.cz - to je barevné zakázkové šití