Jak vznikl e-shop Okluzory.eu?

Již v dávných dobách (1997-2003) jsem podnikala na živnostenský list a vyráběla dětský textil pod svou značkou Regins. V rámci své mateřské a rodičovské dovolené jsem se k šití vrátila. Začala šít pro své děti, pro děti svých známých a najednou i pro děti známých svých známých. V roce 2013 tak vznikly stránky uRegule.cz, které slouží spíše jako výkladní skříň již ušitých výrobků, zdroj inspirace pro případné zájemce o zakázkovou výrobu.
Podobně vznikly v roce 2014 stránky LátkovéOkluzory.cz. Okluzorky jsem taktéž začala šít nejprve pro své děti, protože kupované byly nevyhovující (materiál, neseděly, vysoká cena). Postupně jsem je vylepšovala a nabídla k prodeji, až se staly nejprodávanějším mým výrobkem. Proto jsem jim vyčlenila samostatný web pro pohodlný výběr motivů podle přání dětí, které pak okluzory nosí mnohem raději. Sortiment je doplněný motivačními panenkami a jak mezi zákazníky, tak u očních lékařů sklízíme pouze úspěchy.
Pro snadnější nabídku výrobků, které mám ušité na sklad, jsem otevřela 28.10.2018 tento e-shop, který by měl být dostatečně přehledný a rychlý pro vás jako zákazníky i pro mne jako prodejce. Kromě okluzorů univerzálních velikostí s nejprodávanějšími motivy zde naleznete sezonní zboží a jistě se Vám vyplatí se sem vracet. Nebo mne alespoň sledujte na facebooku, tak Vám nic neunikne ;-)
Veškeré výrobky jsou mé vlastní, kvalitní ruční výroby, pečlivě ušité vyučenou švadlenou.

Vaše Regule

Motivační panenky a látkové okluzory na míru...
Motivační panenky a látkové okluzory na míru...

Vaše zkušenosti

aneb proč mne moje práce baví :-)

,,Okluzor od Vás je úžasný! Začali jsme napřed dávat předepsaný nalepovací, ale bylo to peklo, lepidlo hrozně silné, sundání byl vždy očistec (až jsem se pokaždé podívala, jestli na něm nezůstal i kus obličeje 🙈) a ještě odřený nos, jak na něj tlačí brýle a ty ještě sjíždí dolů, nalepovací prostě děs a hrůza👎. Zrovna jsem říkala, že už ho prostě nedám, dokud nedojde ten od Vás, když přesně v ten moment přišla pošta 😁 Byla jsem uplně v šoku, jeden den večer objednán, další den musel být okamžitě odeslán a ten další už doma, takže ani ne 48 hodin od objednávky (skladový kus)!😱😍 Úplně nám to vytrhlo trn z paty!

Syn je z něj nadšený a chválí si, že je moc příjemný a nikde netlačí a radost z toho, že se dá sundat bezbolestně je neskutečná 😊 krásně všude doléhá na obličej, brýle sedí na nose jak mají a opravdu s ním fixlovat a podkukovat nejde! Obrovské DÍKY!''

Anna Janotová, 26.2.2020

Nenašli jste ten pravý okluzor pro vás? Nevadí - ušijeme na míru s vámi vybraným motivem přímo pro vás ;-)
Navštivte www.latkoveokluzory.cz, kde najdete veškeré potřebné informace. Nebojte, je to snadné a rychlé :)

Moje související stránky - okluzory na míru, recenze a dnes již vedlejší kolej - zakázkové šití pro děti

Látkové okluzory na míru s obrovským výběrem motivů a barev.

Autentické ohlasy a recenze, které mi posíláte na email a které mě motivují v další práci :-)

uRegule.cz - to je barevné zakázkové šití