Jak vznikl e-shop uRegule.cz?

Již v dávných dobách (1997-2003) jsem podnikala na živnostenský list a vyráběla dětský textil pod svou značkou Regins. V rámci své mateřské a rodičovské dovolené jsem se k šití vrátila. Začala šít pro své děti, pro děti svých známých a najednou i pro děti známých svých známých. V roce 2013 tak vznikly stránky uRegule.cz, které slouží spíše jako výkladní skříň již ušitých výrobků, zdroj inspirace pro případné zájemce o zakázkovou výrobu.
Podobně vznikly v roce 2014 stránky LátkovéOkluzory.cz. Okluzorky jsem taktéž začala šít nejprve pro své děti, protože kupované byly nevyhovující (materiál, neseděly, vysoká cena). Postupně jsem je vylepšovala a nabídla k prodeji, až se staly nejprodávanějším mým výrobkem. Proto jsem jim vyčlenila samostatný web pro pohodlný výběr motivů podle přání dětí, které pak okluzory nosí mnohem raději. Sortiment je doplněný motivačními panenkami a jak mezi zákazníky, tak u očních lékařů sklízíme pouze úspěchy.
Pro snadnější nabídku výrobků, které mám ušité na sklad, jsem otevřela 28.10.2018 tento e-shop, který by měl být dostatečně přehledný a rychlý pro vás jako zákazníky i pro mne jako prodejce. Kromě okluzorů univerzálních velikostí s nejprodávanějšími motivy zde naleznete sezonní zboží a jistě se Vám vyplatí se sem vracet. Nebo mne alespoň sledujte na facebooku, tak Vám nic neunikne ;-)
Veškeré výrobky jsou mé vlastní, kvalitní ruční výroby, pečlivě ušité vyučenou švadlenou.

Vaše Regule

Motivační panenky a látkové okluzory na míru...
Motivační panenky a látkové okluzory na míru...

Látkové okluzory na míru s obrovským výběrem motivů a barev.

Autentické ohlasy a recenze, které mi posíláte na email a které mě motivují v další práci :-)

uRegule.cz - to je barevné zakázkové šití